Intencje mszalne

XXVI Niedziela Zwykła – 01.10.2023 r.

PoniedziałekŚwiętych Aniołów Stróżów
02.10.g.18.00  – za śp. Anielę (2r.), Stanisława Wołowców
– za śp. Teresę Śliwkę
Wtorek
03.10.g.18.00 – za śp. Wojciecha Kończewskiego, Janinę i Stefana
ŚrodaŚw. Franciszka z Asyżu
04.10.g.18.00 – Nowenna za śp. Jadwigę (54r.), Bronisława, Mieczysława, Marię Tomczaków, Czesławę, Kazimierza Pilarskich, Jana, Marka Pawłowskich
CzwartekI Czwartek Miesiąca, Św. Faustyny
05.10.g.18.00 – za śp. Marię, Mariana, Stanisława Żurawskich
PiątekI Piątek Miesiąca, (Św. Brunona)
06.10.g.16.00 – Msza św. szkolna za śp. Marka Pawłowskiego (od Doroty, Sylwestra Remblewskich, Margarity, Damiana Remblewskich z dziećmi, rodziny Krakowskich, Andrzeja, Teresy Krzyżanków, Wacława Kieremkampta z rodziną, rodziny Szałków, Romana Mączki, Jolanty Daros z rodziną, rodziny Zawidzkich, Jana Śliwki, Justyny, Mariusza Śliwków z córkami, Donaty, Macieja Mrozów z córką, Aleksandry, Mariana Gąszczaków, Haliny Wróblewskiej, rodziny Obstów, Lucyny, Pawła Bodajów)  
g.18.00 – za śp. Krystynę Kubiak (od Doroty, Krzysztofa Grobelnych, Ireny Zawidzkiej, Zbigniewa, Henryki Ostrowskich, rodziny Ślaków i rodziny Grześków, rodziny Jezierskich, Wiesławy, Jana Ostrowskich z rodziną)
Koronka do Miłosierdzia Bożego
SobotaI Sobota Miesiąca,  NMP Różańcowej
07.10.g.8.30   – za śp. Leona (31r.), Stanisławę Tyrakowskich, Władysława, Franciszkę, Walentego Błażejczyków, Marię Włodarczyk 
g.15.00 – Msza św. ślubna Sebastiana Żurawskiego i Agnieszki Krawczewskiej
g.18.00 – w intencji żywych i zmarłych członków Żywego Różańca
NiedzielaXXVII Zwykła
08.10.g.7.00   – za śp. Jana Kiełbaskę i Józefę (2r.)
– za śp.Henryka Marczyka (od Małgorzaty, Pawła Biegańskich z dziećmi, rodziny Sobczaków, Zbigniewa, Danuty Matylków, Hanny, Piotra, Stanisławy Matylek, rodziny Janasów, rodziny Wewiórów, Janiny, stanisława Paszcakowskich, Roberta Paszczakwskiego z rodziną, Ani Maciak z rodziną)
g.9.00   – za śp. Józefa Modrzyńskiego (16r.), Władysławę Modrzyńską (od Koła Gospodyń Wiejskich, Zespołu Śpiewaczego „Baryczanki”, Dyrekcji i współpracowników Sabiny z Przedszkola Jasia i Małgosi z Aldoną, Sobkowiak, Zakładu Pogrzebowego z Odolanowa, koleżanek i kolegów syna Grzegorza z Firmy BUDOMAX, kolegów z pracy Tomka i Miłosza delegacji pogrzebowych
g.11.00 – za śp. Marię Sopalską (7r.), Stanisława i Wiesława
 1. Nabożeństwa różańcowe w niedzielę jako Apel Jasnogórski o g.21.00, od poniedziałku,             do czwartku o g.17.30. W piątek o g.16.00 łącznie ze Mszą św. szkolną.
 2. W sobotę 7 października świętujemy dzień NMP Różańcowej, a więc Msza św. o g.18.00 w intencji Żywego Różańca, poświęcenie różańców dzieciom I-komunijnym z udziałem rodziców. Potem procesja różańcowa do figury Matki Bożej w Parku PTR (zabrać świece, znicze i lampiony). Proszę o udział sztandarów różańcowych.  
 3. W I czwartek w bazylice św. Józefa w Kaliszu czuwanie w intencji rodziny i poczętego życia od g.17.00 transmitowane przez Radio Maryja i TV Trwam.
 4. W I Piątek spowiedź św. o g.15.00 i 17.30. Zachęcam uczniów szkoły podstawowej do uczestnictwa we Mszy św. szkolnej w piątek o g.16.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00 do 18.00. Dyżur – XIV Róża Kobiet (p. Maria Kamińska).
 5. W I Sobotę różaniec wynagradzający o g.8.00, Msza św. ku czci Niepokalanego Serca NMP o g.8.30 w modlitewnej Łączności ze św. Janem Pawłem II.
 6. W przyszłą niedzielę składka na inwestycje i remonty.
 7. Do nabycia Przewodnik Katolicki, Opiekun (z ubiegłej niedzieli) i kalendarze diecezjalne.

XXV Niedziela Zwykła – 24.09.2023 r.

Poniedziałek
25.09.g.18.00  – za śp. Genowefę, Mariana, Tomasza Bzików, Juliannę, Władysława Skupińskich
ŚrodaŚw. Wicentego a’Paulo
27.09.g.18.00 – Nowenna za śp. Franciszka Kubiaka (od brygady remontowej, POLM, wydziały narzędziowni POLM, firmy POLMOOSTRÓW, pracowników POLMO odział Gliwice, współpracowników z biura POLMO, pracowników, POLMOOSTRÓW oddział Zielona Góra, od kierowców i pracowników magazynu POLMOOSTRÓW, Rady Sołeckiej i Sołtysa, Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska”)
CzwartekŚw. Wacława
28.09.g.18.00 – za śp. Wacława, Zofię Ławrynowiczów, Katarzynę, Michała Janosiów, Idziego, Juliann Marciniaków
PiątekŚwięto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
29.09.g.16.00 – Msza św. szkolna za śp. Wiolettę Kubicę (od koleżanek i kolegów córki Dominiki z kl. VII z rodzicami i wychowawcą, kolegów Radka z firmy Nak-Bud, Właścicieli, Pracowników firmy NAK-BUD Nasiadek, od Pracowników Marketu Leclerc, koleżanek i kolegów z kl.8d Szkoły Podstawowej nr 7, Dyrekcji, Nauczycieli, Pracowników Szkoły Podstawowej w Przygodzicach)
– za śp. Kazimierza Włodarczyka (od kuzynostwa z Przygodzic z rodzinami)
g.18.00 – za śp. Kazimierza Kucharskiego (Od rodziny Malągów i Łubów, Jacka Maląga z rodziną, Wróblowej z rodziną, Patryka Wróbla z rodziną, Marka Wróbla z żoną, rodziny Lepków i Dąbrowskich, Marii Dembskiej z rodziną, Kazimierza Barona z rodziną, rodziny Szmajów, Misiów, Heleny Kokot, Pawła Kokota z rodziną, rodziny Sabatowskich, rodziny Krysiaków)
Koronka do Miłosierdzia Bożego
SobotaŚw. Hieromima
30.09.g.8.30   – za śp. Sylwestra Rzekieckiego (od Lesiewiczów)
– za śp. Clausa Otto Stokmanna i Herberta Zappa
g.18.00 – za śp. Kazimierza i Krzysztofa Łuczaków
NiedzielaXXVI Zwykła
01.10.g.7.00 – za śp. Jana, Zofię, Mieczysława Rossów, Kazimierza Stempina
– za śp. Mirosławę Wczesną (- od brata Bronisława z żoną, syna Jacka, syna Łukasza chrześniaka z córkami, Elżbiety Bednarczyk z rodziną, chrześniaczki Ewy, chrześniaczki Eli z mężem)
g.9.00   – za śp. Ignacego, Józefę, Ks. Henryka Mikołajczyków, zmarłych z rodziny Plutów
g.11.00 – w intencji Anny i Mariana w 30 rocznicę ślubu
 1. Za tydzień w niedzielę 1 października rozpoczynamy uroczystą miesięczną modlitwę różańcową. Zaangażujmy się w nabożeństwa różańcowe, bo modlitwa jest nam, naszemu narodowi i Kościołowi bardzo potrzebna. Szczególnie proszę dzieci I-komunijne. Apel Jasnogórski o g.21.00.
 2. We wtorek parafialna pielgrzymka na Jasną Górę (7.00 do 19.00).
 3. W środę na Nowennę zapraszam Zespół Charytatywny z okazji wspomnienia św. Wincentego a’Paulo i spotkanie organizacyjne.
 4. W piątek na Mszę św. szkolną uczniowie przynoszą Pismo Święte.
 5. Dziś do nabycia Przewodnik Katolicki, Opiekun i kalendarze diecezjalne
 6. Od 6-8 października (piątek, sobota, niedziela) pielgrzymka do Wilna – Ostrej Bramy organizowana przez par. św. Antoniego, W programie Sokółka i Białystok, koszt 930 zł. Zapisy do 1 października w biurze par. ś. Antoniego.