Intencje

XI Niedziela Zwykła – 13.06.2021 r.

PoniedziałekBł. Michała Kozala
14.06.g.7.00  – za Parafian
Wtorek Bł. Jolanty Księżnej Kaliskiej
15.06.  g.16.00 – Msza św. ślubna Gabrieli Sroki i Łukasza Niemca
g.18.30 – za śp. Edwarda Brzezińskiego
Środa
16.06.g.18.30 – Nowenna za śp. Mariana, Marię Żurawskich
– w intencji Stanisława w 18 rocznicę urodzin i chrztu św.
CzwartekŚw. Alberta Chmielowskiego
17.06.g.12.00 – Msza św. z okazji rocznicy święceń (Zjazd Koleżeński)
g.18.30 – za śp. Bolesława Zawadę (od krewnych)
Piątek
18.06.g.16.00 – Msza św. szkolna za śp. Henryka Wołowca (od krewnych i znajomych spoza Przygodzic)
– za śp. Krzysztofa Kaweckiego (od GZAS-u Przygodzice)
g.18.30 – za śp. Teresę Trelkę (od Haliny Zembskiej i Paprockich)
Koronka do Miłosierdzia Bożego
Sobota(Św. Romualda)
19.06.g.8.30   – za śp. Jana, Piotra, Franciszka Sabatowskich, zmarłych z rodziny Wojcieszaków
– za śp. Joannę Kieremkampt (od krewnych)
g.15.00 – Msza św. ślubna Wioletty Adamskiej i Damiana Grzędy
g.18.30 – za śp. Weronikę, Józefa Ciemnych, Genowefę, Jerzego Rychterów
– w intencji Wojciecha w 1 rocznicę urodzin i chrztu św.
NiedzielaXII Zwykła
20.06.g.7.00   – za śp. Jana, Mariannę i zmarłych z rodziny Fabiszaków
g.9.00   – za śp. Jana Kołodzieja (1r.)
g.11.00 – za śp. Stanisławę (4r.), Stanisława (17r.), Marię, Jana, Józefa Podemskich, Wiktorię, Alojzego Adamczyków, Mariannę, Leona Musiełów i o zdrowie dla Mariana
  1. Wszystkim, którzy przez swoją obecność, przez pełnienie posługi procesyjnej, przez aktywny udział w dekoracjach eucharystycznych wyrażam moje duszpasterskie podziękowanie i uznanie oraz zapewnienie o modlitwie.
  2. Nabożeństwa do Serca Pana Jezusa będą po Mszy św. wieczornej we wtorek i czwartek, w piątek po Mszy św. szkolnej, w sobotę po rannej Mszy św.
  3. W czwartek o g.12.00 Msza św. z okazji spotkania koleżeńskiego księży, którzy wraz ze mną 43 lata temu 20 maja przyjęli święcenia kapłańskie. Serdecznie zapraszam do udziału i wspólnej modlitwy za kapłanów i o powołania..
  4. Kandydaci do Bierzmowania przychodzą w piątek na Mszę św. o g.16.00, po której będzie próba ceremonii sakramentalnej i okazja do zaległego egzaminu. Bierzmowanie będzie w sobotę 26 czerwca o g.18.30.
  5. Odpust NMP Nieustającej Pomocy będzie w niedzielę 27 czerwca – suma o g.12.00. Sumę odpustową odprawi neoprezbiter Ks. Karol Raszak, który uczęszczał do naszj szkoły średniej i tu zdawał maturę.
  6. Proszę zgłaszać chorych, którzy chcieliby z okazji odpustu przyjąć sakramenty święte (termin do ustalenia w przyszłym tygodniu).
  7. Dziękuję za dzisiejszą składkę inwestycyjno-remontową. Zbieramy fundusze na zapłacenie nowych ekranów i modernizację oświetlenia prezbiterium. W przyszłym roku latem planowane jest malowanie wnętrza kościoła.
  8. Do nabycia dziś Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny zeszłoniedzielny Opiekun i MGN.

X Niedziela Zwykła (w Oktawie Bożego Ciała) – 06.06.2021 r.

Poniedziałek
07.06.g.7.00    – za śp. Ewę Kubiś (4r.) i zm. z rodziny
g.18.30 – za śp. Waleriana Cala i Salomeę, Mariannę, Stanisława, Dominika Maryniaków i zmarłych z rodziny
WtorekŚw. Jadwigi Królowej
08.06.g.18.30 – za śp. Mariusza Sołtysiaka (od znajomych)
Środa(Św. Efrema)
09.06.g.18.30 – Nowenna za śp. Władysławę (20r.), Franciszka, Jadwigę, Józefa Nędzyńskich, Romana, Walerię Ostrowskich, zmarłych z rodziny Nędzyńskich i z podziękowaniem w 5 rocznicę ślubu
– w intencji Olgi w 18-tą rocznicę urodzin i chrztu św.
CzwartekZakończenie Oktawy Bożego Ciała
10.06.g.15.00 – Msza św. ślubna Darii Remblewskiej i Tomasza Stępniaka
g.18.30 – za śp. Leona Gąsiorka (od delegacji)
PiątekUroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa  (nie ma postu)
11.06g.16.00 – Msza św. szkolna o zdrowie i błogosławieństwo Boże
g.18.30 – za śp. Romana Magdańskiego (od sąsiadów), Koronka do Miłosierdzia Bożego
SobotaNiepokalanego Serca NMP
12.06.g.8.30   – za śp. Krzysztofa Kaweckiego (od Przedszkola)
– za śp. Stefana (20r.), Alinę Klupsiów, Bernarda Szczepaniak
– za śp. Henryka (4r.), Czesławę, Adama, Arkadiusza Harychów, Jadwigę, Antoniego, Cecylię, Jerzego, Eugeniusza Nowaków
g.18.30 – za śp. Franciszka, Janinę Bajsztoków, zmarłych z rodziny Czerniejewskich i Krakowskich
NiedzielaXI Zwykła
13.06.g.7.00   – za śp. Jana Grzelaka (od Berlików, Kłosowskich, Pócienniczaków, Rybków)
g.9.00   – za śp. Stanisławę, Jana Gajowiaków, Bolesława Jarycha, zmarłych z rodziny Gajowiaków i Jarychów  
g.11.00 – za śp. Mieczysława, Kazimierza, Romana Kosterów, zmarłych z rodziny Osiewałów

Zobacz stronę